Informační prosklené vitríny pro veřejnou správu

 

Prosklené vitríny před úřadem se staly místem, kam si obyvatele měst zvykly chodit sledovat aktuální informace. Dnes sice již všechny takovéto informace najdeme na internetu, ale starší obyvatelé je tam určitě hledat nebudou. Dalším důvodem, proč pořizovat prosklené vitríny je ten, že veřejná správa je povinna ze zákona vyvěsit určité informace na veřejně dostupné místo. K tomu slouží právě skleněné vitríny, které mají magnetické pozadí a dokumenty se tak jednoduše přichytí pomocí magnetů.

 

Český výrobce vitrín, firma Forplast, vyrábí vitríny ve variantách dvoukřídlá, jednokřídlá i oboustranná. Pokud hledáte vitríny, které jsou vyrobeny kvalitně, pochází z české výroby a vydrží dlouho, tak Forplast je firma, kterou hledáte.

 

Co je signmaking?

 

Slovo anglického původu signmaking značí obor, který se zabývá výrobou značení a reklamních sdělení. V České republice existuje Asociace výrobců signmakingu , která zaštiťuje výrobce a má za cíl předávat informace a novinky z oboru, zavádět technické i výrobní standardy a rozvíjet komunikaci mezi jednotlivými subjekty.

signmaking

 

Do signmakingu tedy řadíme světelné panely, plastické nápisy, neonové reklamy, LED obrazovky, nasvětlení fasád a výloh, markýzy, orientační systémy, polepy aut, magnety, okenní grafiku, vitríny, 3D reklamu a další.

 

Co ještě stihnete odečíst ze základu daně do konce roku?

Spousta podnikatelů se na konci roku shání po tom, co si všechno může odečíst ze základu daně. Máme pro vás tipy, co všechno ještě stihnete!

dane

  1. Dary

    Dary jsou ideálním řešením právě na konci roku. Mějte však na mysli, že minimální hodnota daru musí přesáhnout buď 1.000 Kč nebo 2 % základu daně, zároveň nesmí přesáhnout 15 % základu.

  2. Darování krve

    Za každé bezplatné darování krve si můžete odečíst až 2.000 Kč. A ještě můžete mít dobrý pocit, že jste někomu možná zachránili život.

  3. Vzdělávání

    Nezapomeňte, že si také můžete odečíst poplatky za školení a vzdělávání zaměstnanců či vás samotných. Nejvyšší možná částka je 10.000 Kč (výjimku tvoří poplatník se zdravotním postižením, zde se odečet zvyšuje na 13 – 15.000 Kč podle rozsahu postižení).

Epoxidová podlaha pro celé Brno

Brno, to je prostě pohádka. Takové město jen tak nenajdete. S Prahou se dá jen těžko srovnávat, ta je úplně jinde. Příběhy, které píše tato moravská metropole, to je něco. Kůň s penisem, Tenisák Boy Hašek a třeba Prígl. K Brnu však nemyslitelně patří také spousta průmyslových areálů, které potřebují kvalitní epoxidované podlahy. Kdo se pak o tyto podlahy stará? Ne, není to firma, která by si říkala Průmyslové podlahy Brno. Je to JA Clean z Vlašimi!

průmyslové podlahy

Hledáte spolehlivou realitní kancelář v Brně? Máme pro vás tip

Určitě už jste si udělali průzkum toho, které realitní kanceláře v Brně působí. Pravděpodobně jste našli Real Spektrum, Colooserum Nemovitosti, Fiedler Reality, REMAX nebo PATREAL.

My pro vás máme tip na realitní kancelář, která je lety prověřená, ale málokdo o ní v Česku ví, protože je známější především v zahraničí, odkud si drží standart kvality služeb a snaží se klientům pomáhat stejně efektivně i v ČR. Jde o společnost JLL, která sice nemá sídlo přímo v Brně (má ho v Praze), ale nabízí spoustu zajímavých nemovitostí k pronájmu či koupi i v Brně.
Obraťte se proto na jejich zkušené makléře, kteří se vás hned ujmou a dobře Vám poradí.

Yuneec - známá neznámá

Určitě jste o této značce ještě neslyšeli. Nyní už o ní však budete vědět. Jestli se někde posunují technologie, tak je to právě ve vývoji dronů a kvadropkoptér, o které se zasluhuje firma Yuneec.

yuneec typhoon astra

Ty nejlepší kanceláře na Florenci

Florenc je pražská oblast, které se dostává velkého rozkvětu téměř na všech polích. Není proto divu, že zde nalezneme mnoho nových kanceláří a spousta firem bere právě tuto část Prahy jako místo číslo 1, kde by chtěli sídlit. Florentinum kanceláře patří mezi ty z kategorie nejvyšších tříd, ale sehnat lze zde při troše štěstí i kancelář pro menší firmy, jejichž příjem není tak vysoký. Ideálním však samozřejmě místo je právě pro ty nejlepší, jelikož zde je jeden z nejnovějších a nejlepších kancelářských komplexů.

Doba digitální?

Víte, co všechno kolem nás je digitalizované? Digitální je televize, hodinky, garáž, nomádi, fotoaparáty, úložiště, slevové poukazy, kartičky, repozitář, naše komunikace s úřadem a vlastně velká část naší veškeré komunikace probíhá digitální formou. Digitální tisk, fotorámeček, budík, těhotenský test, rádio a další a další.

digitalni

Víte ale, co to vlastně znamená, že je něco digitální? Za digitální jsou označovány veličiny v diskrétní číselné formě nebo zařízení, která fungují na takovém principu. Teď jste z toho moudří, že? No, zjednodušeně řečeno, je to zobrazení, které se dá spočítat. Pokud nechápete, vraťte se k tomu, že chápete rozdíl mezi digitálními a analogovými hodinami.

Kde koupit dron pro děti?

Nemusíte se bát, že dron je nějaký nebezpečný přístroj, který dokáže pustit bombu nebo šmírovat. Je to obyčejná kvadrokoptérka, která je ve variantě RC modelů nejlepší volbou z létajících modelů. Vrtulníky a letadla jsou totiž velmi obtížné na ovládání, a tak je dron ideální volbou, pokud chcete své dítko potěšit. My vám poradíme kde ho koupit a podle čeho vybrat.

dron pro děti blade