Odrážedla zlepšují dětem stabilitu

Máte dítko ve věku 1-3 roky? ANO? Výborně, už jste přemýšleli, jak mu zlepšit rovnováhu? NE? Tak si přečtěte tento článek a zajisté si uvědomíte, jaké má výhody dětské odrážedlo.

dino bikes

Předpokládám, že tento hit, který se tady začal objevovat pár let zpátky všichni znáte. Pro ty, co se s nim nesetkali, jedná se o “osekané” kolo do takové míry, aby na něm mohli jezdit děti už od věku jednoho roku. Chybí mu pedály, řetěz a dokonce i postranní podpůrná kolečka.

 

Tak jako u každé věci je důležité dbát na to, aby Vaše ratolest byla v bezpečí, takže za každou cenu nekupujeme to nejlevnější! Při výběru pozorně sledujeme tuhost konstrukce, ostré hrany a vyčnívající neopracované díly. Pro větší komfort bych doporučil vyhnout se bantamovým nebo plastovým kolům a použít nafukovací, i když je možné, že budete občas lepit defekt.

 

Dalším krokem, při nalezení vhodného odrážedla je výška sedadla. Dítě se totiž musí celými chodidly obou nožiček dotýkat země! Odrážedla jsou různě velká a ve většině případů mají nastavitelná sedla.

Pokud sháníte odrážedlo, usnadním Vám hledání a nabídnu přímo odkaz na stránky Astra, kde si můžete vybrat například z modelu od DINO bikes, které je charakterizováno koly z plné a kvalitní gumy EVA ráfky z odolného plastu, konstrukcí z kovu Hi-ten Dino, měkkého ergonomického sedadlo s nastavitelnou výškou. Pro děti od 3 let.