Dejte své poháry na odiv do vitríny

Hromadí se vám doma poháry z vašich úspěšných soutěží? Chcete se svými výhrami pyšnit, ale nenapadá vás jinačí řešení nežli polička, na kterou se všechny poháry nevejdou? Jedním ze zajímavých řešení, které dají vaše vyhrané poháry na odiv, je vitrína.

holding-up-a-trophy-cup-as-a-winner-PXJD3UQ-min


Vitrína na poháry je lákavým řešením především v různých institucích jako jsou například školy. Určitě si pamatujete, jak jste chodili kolem výher spolužáků, nebo dokonce vašich, které zde byly vystaveny. Právě vystavené poháry ve vitríně mohou děti motivovat, aby se tam dostal kupříkladu i ten jejich.

Lze využít mnoha způsoby

Využití vitríny pro různá ocenění je jen malý zlomek, na co se mohou použít. Můžete v ní například také prezentovat zboží v obchodě. Velká řada vitrín obsahuje zámek, tudíž jsou ideálním řešením pro drahé zboží, které nechcete, aby měl každý v rukou. Nebo pro drobné produkty, které by se mohli lehce ztratit v rukách šikovného zloděje. Uplatnění naleznou i v kancelářích nebo starožitnictvích. Pokud máte porcelán, který chcete dát na odiv. Vitríny jsou ve více provedeních, proto nemusíte mít obavy, že by se designově nehodila do interiéru.

V čem je speciální?

Kromě toho, že je prosklená a umožňuje tedy každému hezky vidět, co se uvnitř vyskytuje, nabízí skleněná vitrína více zajímavých atributů. Zajistí bezpečí věcí uvnitř díky zámku, jehož řešení nenarušuje celkový vzhled vitríny. Aby vše bylo dobře vidět, je možnosti instalace LED osvětlení. Kromě skvělé viditelnosti pod LED světlem krásně vyniknou šperky.

Kvalitu nabízí Expoint

Nalézt ve změti vše možných nabídek kvalitní vitríny na poháry se může zdát jako nadlidský úkol. Nicméně jedním z výrobců, kteří rádi vyslyší přání zákazníka je Expoint. Firma z Karviné vám nabídne může nabídnout kromě vitrín celou řadu produktů.