Proč mít průmyslové ventilátory?

Průmyslové ventilátory, navzdory slovu průmysl, jsou vhodné do všech místností, kde není možné větrat přirozeně a jednoduše chybí přirozené větrání pomocí oken, či dveří. Do místností, kde vzduch zůstává a je nasycen prachem, radonem a dalšími škodlivinami. Takové garáže, kotelny či sklepy jej jistě ocení. 

Průmyslový ventilátor Tigemma

Další plus těchto ventilátorů je, že jsou bezobsluhové a tak Váš vzduch udrží čistý po delší dobu i bez Vašeho zásahu. Průmyslové ventilátory společnosti Tigemma jsou vyráběny z ocelového plechu, takže je jejich životnost ještě delší. Na jejich webových stránkách je popsáno, že jejich přístroje nejsou vhodné pro lepivé částice. Není to tím, že by měli konkurenční nevýhodu.

Výdech ventilátoru (neboli trubička, kterou to jde pryč) není možné  upravit podle potřeb, pokud nakupujete z e-shopů, kde již mají vyrobené zboží. Tigemma Vám s radostí pomůže výrobou průmyslového ventilátoru na zakázku přesně podle Vašich potřeb

Dá se použít i v halách?

Průmyslové ventilátory jsou samozřejmě použitelné i ve výrobních halách, ale vždy záleží na typu výroby. Pro sváření je třeba více vhodné odsávání svářecích stolů.

Brousící stůl s dřevěným roštem Tigemma

Pro větší míru znečištění je zase mnohem lepší používat průmyslové odsávací digestoře

Pokud se ve Vašem podniku či místě, kde není možné větrat vzduch přirozeným způsobem, nenachází zdroj většího znečištění, či nebezpečných látek a kupujete ventilátor jen kvůli tomu, že chcete, abyste Vy a Vaše lidé, kteří se pohybují v okolí tohoto místa, dýchali čistý vzduch, pak je ventilátor dobrá volba.